Foto

Janča a Salča, Aný a Leo

13. června 2018 v 5:40 | Tara
Mám další fotky, které tu můžu ukázat, opět bylo konské focení, tentokrát ve Stáji Aneta.
Fotila jsem nejprve Janču a koníkem Salome a poté Anet s jejím oblímencem Leonardem. :)
Všichni byli hodní a fotogeničtí a já jim moc děkuji, za možnost je vyfotit. :)

úpravy: nějaké základní, pak vyretušování vodítlka, parelky, dodání stromů


Gabča, Gip, Rampík a Bonnie

4. dubna 2018 v 6:40 | Tara
Předposlední březnový den bylo krásně a mohlo se konat jedno focení, které jsem měla domluvené už dva týdny před tím, ale padlo to kvůli nemoci mojí nebo slečny.

Nakonec to vyšlo a fotila jsem ji s koníkem Gipem, s poníkem Rampíkem a když se k nim připojila Bonnie, které lítala všude kolem, tak i s ní. :)

Fotky jsou upraveny takový ten zákload a některé retuš uzdečky, ohlávky, vodítka :)


Naty a Emont

14. března 2018 v 6:40 | Tara
Další focení opět ve sněhu a další odvážná slečna v šatech a ještě k tomu na koni. :)
K focení teto dvojice jsme se dostala přes anetčino doporučení, nu nejdřív to mělo být jindy a nakonec se odehrálo 04.03. Možná to bylo štěstí, protože svítilo slunce, nefoukalo a teploměr pod nulou tay neukazoval moc stupňu, takže bylo docela teplo. Koník trochu zlobil, ale myslím, že se fotky povedly :) :)Aný- Zimní princezna

21. února 2018 v 5:58 | Tara
Byl sníh, docela pěkně, tak proč nejít fotit další roční období :3 Byli jsme na jedné vyhlídce v lese, kde byl krásný rozhled do krajiny. Aný se obětovala a fotila se v moc pěkných šatech. Jako pomocník byl přítel, který držel odrazovou desku, vymýšlel pózy, rozesmíval modelku a i zahříval, aby nám úplně nezmrzla. :)
Za mě musím říct, že fotky ze zimy, jsou zatím nejlepší :3 (musím nás pochválit) Doufám, že si trochu mrazivé fotek užijete, i když třeba nemáte rádi sníh. :)

Šaty od Anetky, paruka taky
Věneček, mlíčení moje práce
Fotky klasická úprava, + nějaká retuš (zábradlí, bílé fleky na kamenech, trochu rozmazaný makeup), přidání sněhu, světýlek, dýmu atd :)


Lednové - Verča a Darča

14. února 2018 v 4:25 | Tara
Další článek s focením, tentokrát už letošní focení. Fotila jsem Primárně Verču s Darynkou a zezačátku i s Laguškou.
Podařilo se fotit na pěkném sněhu, který byl i docela prašný. :) Pro mě to byla výzva, protože černého koně na sněhu jsem fotila jednou a to ze začátku, takže fotky byly nic moc. Tenhle rok si myslím, že se fotky povedly. Nu to ale můžete zhodnotit sami. :)

Fotkámu upraveno: vyvážení bílé, expozice, stíny, světla a taky červený nos :D
Jen koukám, že v článku nejsou barvy takové, jako je mám v pc...Sourozenecký trojlístek 22.12.2017

31. ledna 2018 v 9:38 | Tara
Další z řady focení :)
Tentokrát výsledné fotky sloužily, jako dárek k Vánocům + jedna dárek na narozeninám. Focen byl sourozenecký trojlístek. Fotky měly být se sněhem. Bohužel nějak sníh nebyl, a když byl tak třeba nebylo zrovna pěkně, nebo nebyl čas. Pak sníh roztál a my jen čekali, jeslti do Vánoc napadne. Nakonec napadl a focení se dohodlo trochu na rychlo, ale vše se zvládlo. :)
Focneí nervalo ani moc dlouho, chtělo se jen pár fotek a hlavně, aby se stihli ještě upravit a hlavně vytisknout. :)
Vzniklo z toho pár povedených :3

Fotky upravený stíny, světla, přidáno trochu sněhových vloček :)

Anička - 19.11.2017

18. ledna 2018 v 6:34 | Tara
Další článek a opět s fotkami :)
Jendu lsitopadovou neděli jsem jela do Prahy, za doprovodu přítele a Anetky. Jela jsem fotit Anetky kamarádku z tábora. Focení se domlouvalo dlouho. Bylo to kvůli času a počasí. Nakonec se nám podařilo domluvit termín a mohlo se jet.
Slečna na nás čekala s vydrbaným koníkem, kterého zavedla do boxu, pak jsem jí šla namalovat. Převlékla se do šatů, nasedlala koně a šli jsme kousek za stáj.
Nejprve se fotila s kobylkou ze sedla, pak ze země a pak i bez kobylky. Musím říct, že to byla statečná slečna, protože počasí bylo krásné, svítilo sluníčko, ale byla zima a foukalo a slečna jen v šatech. Vydržela to celou domu s menšími přestávkami na oblečení bundy. + Půjčila jsem slečně i paruku, protože se jí líbily fotky s Anetkou, která měl ataky paruku :)

U fotek opět doladěny barvy, světla stíny a u pár fotek ze země i retuš uzdečky a otěží. :)

Ogino Chihiro - 17.11.2017

11. ledna 2018 v 6:17 | Tara
Listopad byl na focení docela plodný. :)
Jako další jsem fotila cosplayerku HINATA COSPLAY (další cosplaye jsou na její stránce). Hinata měla cosplay na Chihiro z Cesty do fantazie.
Cesta do fantazie je moc krásný film a viděla jsme ho už několikrát a to i díky tomu, že je s českým dabingem a můžu se na něj dívat se všema. :D

Tyto fotky jsou už více upravované, jako třeba i změna barvy očí, přidání nějaké postavy z filmu, přidání světla apod. Poté tam jsou i základní upravy, jako stíny, světla, vyvážení bílé atd.


Hubertova jízda 04.11.2017

4. ledna 2018 v 17:32 | Tara
Zdravím a přeji vše nejlepší v novém roce :)

Jako další článek přidávám opět fotky a tentkrát z Huberta, který se uskutečnil 04.11.2017. Počasí celkem přálo, i když nebylo žádné teplo, tak nebyla mlha a ani nepršelo. :) Mělo tam fotit prý víc lidí, ale nakonec jsem tam skončila jediná a snažila se vyfotit všechny, co tam byli, aby měli každý alespoň jednu fotku (koní bylo asi 30) . Myslím, že se to nakonec podařilo a fotky nedopadly vůbec špatně. :)
Teď jen pár vybraných kousků.
U všech jsme si akorád pohrála se světly, stíny, kontrastem, ořezem a podobně. retuše tam žádné nejsou. :)Aný- podzimní víla

12. listopadu 2017 v 18:37 | Tara
Jak jsem slíbila, tak přináším další várku fotek z focení Anetky jako víly. Tentokráte je to podzimní. Až napadne sníh (což už není tak nereálné) ta budou další fotky ze zimy. :)
Focení proběhlo v lese, kdy ještě bylo krásné podzimní počasí a svítilo nám i slunce :)
Snad si další fotky užijete a budou se vám líbit :) 
 

Reklama