Leden 2018

Sourozenecký trojlístek 22.12.2017

31. ledna 2018 v 9:38 | Tara |  Foto
Další z řady focení :)
Tentokrát výsledné fotky sloužily, jako dárek k Vánocům + jedna dárek na narozeninám. Focen byl sourozenecký trojlístek. Fotky měly být se sněhem. Bohužel nějak sníh nebyl, a když byl tak třeba nebylo zrovna pěkně, nebo nebyl čas. Pak sníh roztál a my jen čekali, jeslti do Vánoc napadne. Nakonec napadl a focení se dohodlo trochu na rychlo, ale vše se zvládlo. :)
Focneí nervalo ani moc dlouho, chtělo se jen pár fotek a hlavně, aby se stihli ještě upravit a hlavně vytisknout. :)
Vzniklo z toho pár povedených :3

Fotky upravený stíny, světla, přidáno trochu sněhových vloček :)

Obraz- Ještěd

25. ledna 2018 v 6:09 | Tara |  Kresba/malba
Další tvorba z minulého roku, je obraz, který jsem malovala mamce k Vánocům. Použité byly akrylové barvy a jako předlohy různé foky a fantazie, protože Ještěd mám vyfocený buď v zimě a nebo, když je západ slunce. :D

Namalovat mi to trvalo pár dní, ale v kuse netuším pár hodin by na tom bude určitě :)


Psaní

24. ledna 2018 v 14:00 | Tara


Kapitolované povídkyAnička - 19.11.2017

18. ledna 2018 v 6:34 | Tara |  Foto
Další článek a opět s fotkami :)
Jendu lsitopadovou neděli jsem jela do Prahy, za doprovodu přítele a Anetky. Jela jsem fotit Anetky kamarádku z tábora. Focení se domlouvalo dlouho. Bylo to kvůli času a počasí. Nakonec se nám podařilo domluvit termín a mohlo se jet.
Slečna na nás čekala s vydrbaným koníkem, kterého zavedla do boxu, pak jsem jí šla namalovat. Převlékla se do šatů, nasedlala koně a šli jsme kousek za stáj.
Nejprve se fotila s kobylkou ze sedla, pak ze země a pak i bez kobylky. Musím říct, že to byla statečná slečna, protože počasí bylo krásné, svítilo sluníčko, ale byla zima a foukalo a slečna jen v šatech. Vydržela to celou domu s menšími přestávkami na oblečení bundy. + Půjčila jsem slečně i paruku, protože se jí líbily fotky s Anetkou, která měl ataky paruku :)

U fotek opět doladěny barvy, světla stíny a u pár fotek ze země i retuš uzdečky a otěží. :)


Ogino Chihiro - 17.11.2017

11. ledna 2018 v 6:17 | Tara |  Foto
Listopad byl na focení docela plodný. :)
Jako další jsem fotila cosplayerku HINATA COSPLAY (další cosplaye jsou na její stránce). Hinata měla cosplay na Chihiro z Cesty do fantazie.
Cesta do fantazie je moc krásný film a viděla jsme ho už několikrát a to i díky tomu, že je s českým dabingem a můžu se na něj dívat se všema. :D

Tyto fotky jsou už více upravované, jako třeba i změna barvy očí, přidání nějaké postavy z filmu, přidání světla apod. Poté tam jsou i základní upravy, jako stíny, světla, vyvážení bílé atd.Hubertova jízda 04.11.2017

4. ledna 2018 v 17:32 | Tara |  Foto
Zdravím a přeji vše nejlepší v novém roce :)

Jako další článek přidávám opět fotky a tentkrát z Huberta, který se uskutečnil 04.11.2017. Počasí celkem přálo, i když nebylo žádné teplo, tak nebyla mlha a ani nepršelo. :) Mělo tam fotit prý víc lidí, ale nakonec jsem tam skončila jediná a snažila se vyfotit všechny, co tam byli, aby měli každý alespoň jednu fotku (koní bylo asi 30) . Myslím, že se to nakonec podařilo a fotky nedopadly vůbec špatně. :)
Teď jen pár vybraných kousků.
U všech jsme si akorád pohrála se světly, stíny, kontrastem, ořezem a podobně. retuše tam žádné nejsou. :)