Animefest 2016

21. července 2016 v 17:58 | Tara |  Akce
Ahojky :)
Další článek bude tentokráte o akci, která se konala na přelomu dubna a května. Jedná se o Animefest, na kterém jsem byla už po třetí a musím říct, že se stále zlepšují a líbí se mi tam víc a víc. :)
No a teď nějako popořadě. :)
Čtvrtek:
Protože bydlím trochu dál od Brna, tak jsme vyrazili s přítelem a jeho bráchou do Luhačovic už ve čtvrtek. Do Luhačovic z jednoho prostého důvodu. Bydlí tam moje sestra, u které jsme spaly a také jsme tam zároveň mohly vyzvednout neteř a její kamarádku, které s námi na Animefest taky jeli.
Ve čtvrtek v Luhačovicích jsme se prošli s pejsky na noční procházce, povídali si a pak šli spát. :)

Procházka s pejsky :)

Pátek:
V pátek jsme měli ještě čas a tak jsme opět byli vyvenčit pesany, a ještě nakoupit nějaké pečivo, abychom měli na Af, co jíst. :D Ještě jsme si stihli dát oběd a pak jsme vyrazili směr dům Kiki a nakonec směr apartmán Brno.

Cesta byla v pohodě, dokud jsme nedojeli do Brna, kde i navigace měla hlavu v pejru a byla zmatená, jak to vlastně funguje. :D Nakonec jsme přes nadávání řidiče dorazili na místo a šli si odnést věci a ubytovat se. :)
Já jsem s přítelem a jeho bráchou byla v jednom pokoji a holky v druhém.


Po tom to jsme se zabalili a vyrazili směr výstaviště, kam jsem to chtěla stihnout, protože tam měl být sraz Eevee evolucí, kde měla být i Yuu. :) Frontu jsme stihli ještě docela krátkou a postupovala docela rychle. O zmenšování může být řeč až za dlouhou dobu, protože se mezitím ještě zvětšila a pak chvíli vytrvávala ve své délce. :D

Fronta :)

Když jsme dorazili k odbavení dostala jsem náramek řádu. :D Sice jsem chtěla patřit k přírodě, ale zase tenhle náramek se mi líbil víc. :D No šli jsme se tedy mrknout, co kde jak je. Holky jsme vypustily jejich osudu a já jsem zavelela, že jdeme před výstaviště, kde se měly sejít evoluce. :)

Přišli jsme chvíli po tom, kdy onen sraz měl začít, ale evoluce tam nebyly všechny. Byly tam zatím jen Yuu (Sylveon), Ruuna (Umbreon), Sue (Jolteon) a Tawii (Flareon).Trochu mě mrzí, že ostatní jsem neviděla naživo, ale alespoň jsme viděla fotky.
Ale nejdřív je tam fotilo hodně lidí, tak jsem nechtěla překážet. Dokonce přítel dělal držiče. :D

Pan podržodrazováplocha :D

Když to trochu polevilo, tak jsme šla za Yuu, která je i ve skutečnosti, hrozně milá a její cosplay byl úplně ňuňatý. :) Předala jsem jí jako dáreček dvě jahodové čokoládičky a chvilku si s ní povídala a vyfotila. :)
Pak jsem šla za Sue, u které jsem měla fotky a dala jí taky čokoládu. :)

S Yuu *-*


Když jsem se pořádně vynadívala, tak jsme zamířili obkouknout, co kde je. Také jsme šli na streamování zahájení AF. Pořadatelům se rozšíření prostor moc povedlo. Byla to příjemná změna oproti minulým ročníkům, kde jsem se bála projít. :)

Jolteon a Flareon :)

Přítel mi ještě koupil lolita kimono, které je suprové :3

Foto z focení s Aničkou :)

Dokonce jsme stihla i workshop aikida "Jak správně padat" Za začátku to docela šlo, ty pády, které jsme měli simulovat sami. Pak to šlo do tuhého. Největší problém mi dělal pád přes figuranta, který klečel na zemi a mi se přes něm měli převalit. Hodně mi pomáhalo, že mi přítel s jeho bráchou radili, jak to mám správně dělat, že tohle zapomínám a že to nemůže být tak těžké. :D
Pak přišlo na řadu skákání a podkopávání nohy. :D to bylo docela sranda, jen poprvé je to takový šok, jak to čekáte, ale vlastně nečekáte. :) Když se mělo pak nějako obtočit kolem stojícího člověka, tak jsem to radši zabalila. Udělala jsem dobře, kdoví kolik bych pak měla modřin. :D Radši zůstanu u Tai-chi :)

Na pokoji jsem pak nám udělala večeři a mohli jsme jít v klidu spát.Sobota:
V sobotu jsem se ráno nemohla pořádně hnout, jak mě z toho workshopu všechno bolelo. :D No moje volba. K snídani jsem snad udělala míchaná vajíčka. A pak se už nezbývalo nic jiného než ze sebe udělat někoho jiného. :) Všechny holky jsme měli nějaký cosplay a kluci dělali věšák a nosiče. :D


Na sobotu jsem měla cosplay právě na Yonu z anime Akatsuki no Yona. :) Naštěstí je cosplay pohodlný a dá se v něm bez problému chodit celý den a ani hlava z paruky nebolí, že by byla těžká. :)


Různě jsme chodili, něco jsme nakoupili, došli jsme na nějakou přednášku i na cosplay debut, trochu se najedli. Vystáli jsme pár front a tak podobně. :D


Taky jsem se vyfotila se Siriusem Blackem :3


Na večer jsme se dopajdali na pokoj, kde nejdřív proběhlo znovu nalezení své identity a uvaření večeře. :)
Pak ještě trochu balení na další den, abychom toho ráno měli míň.

Naše blbnutí :DNeděle:
V neděli jsem šl az naší party jediná v cosplayi a to v Miku. No musím říct, že to bylo naposled, co jsem Muku cosplayovala. Ta paruka mě nehorázně štvala a bolela mě z ní hlava a ještě jsme vypadala jako debil. :D Takže Miku papá, ať jí csoplayují jiné roztomilejší holky :)


Tenhle ten jsem také potkala Topku, která píše příběhy a je moc fajn. :) Chvíli jsme si popovídali a vyfotili a pak jsme se rozutekli na program.

S Topkou :)

Vydrželi jsme až na zakončení a pak jsme odvezli Kiku s Péťou na autobus zpět do Luhačovic. Když bezpečně nastouply do autobusu a rozjely se domů, tak jsme šli to obchoďáku si koupit nějaké jídlo. Pak jsme ještě jeli vyměnit žárovku a pak i druhou u světla a nakonec jsme vyrazili směr domov. :)


Na závěr menší shrnutí: Letošní Animefest se mi zase líbil víc, než ten předchozí. :) Hlavně i díky rozšířeným prostorám. :) Byla jsme nadšená, že jsem potkala Yuu a další cosplayery, kteří měly skvělé cosplaye. :) Doufám že příští rok bude ještě lepší :)

Letos vyhrál chaos a ano fandila jsem mu i když jsme byla řád :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Smajli Smajli | Web | 21. července 2016 v 20:08 | Reagovat

Moc hezký fotky :3 Animefest je pro mě docela dost z ruky, ale možná se přijdu mrknout na advik, i když ten mě minule malinko zklamal =D

2 Tara Tara | Web | 22. července 2016 v 8:36 | Reagovat

[1]: Pro mě právě taky :D někde 400 km? :D Advik je blíž. Byla jsme tam dvakrát, ale bohužel mě dvakrát taky trochu zklamal. Takže si do toho Brna i dojedu radši :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.